Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Dahua markası ile güvenlik kamerası satış ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Satışını yaptığımız güvenlik kameraları Analog HD Kamera Sistemleri ve IP Kamera Sistemleri olarak 2 farklı kategoride yer alıyor.

Sitemizde yer alan güvenlik kamerası katalogları üzerinden ulaşabileceğiniz ürün kodu ile fiyat taleplerinizi ve siparişinizi bize iletebilirsiniz. AMT Güvenlik bir Dahua markası yetkili satış noktasıdır. Stoklarımızda yer alan Dahua kamera ve güvenlik ekipmanları Distribütör garantisi ile siz son kullanıcılara sunulmaktadır. Arızalı ürünlerin onarım ve diğer teknik servis işlemleri için ürünlerinizi faturanız ile birlikte adresimize kargolayabilirsiniz.

Dahua Güvenlik Kamerası Toptan Yetkili Satış Noktası

Dahua güvenlik kamerası satış hizmetleri konusunda Türkiye distribütörlüğü kapsamında hem toptan hem de perakende kamera satışı ve kurulumu hizmetlerini vermekteyiz. Size özel fiyatlardan faydalanmak için bizle iletişime geçiniz. Bizden satın alacağınız ürünleri tüm Türkiye’ye gönderebiliyoruz.

Size özel indirimli fiyatlardan yararlanmak için Dahua kamera fiyat listesini lütfen talep ediniz. Satış temsilcimiz sizle irtibat sağlayacaktır.

©2021 AMT Güvenlik Sistemleri - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım düzenleme: BiPiksel