Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Çalışanların ve ziyaretçilerin giriş çıkışlarının kontrolü, firmanızdaki belirli bölgelere giriş-çıkışların sınırlandırılması, kişilerin giriş yapabilmek için uygunluğunu belirleyen donelerin geçiş sistemleri tarafından tanınması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilmesi, geçiş kontrol sistemlerinin temel niteliklerinden bazılarıdır.

Geçiş kontrol sistemleri, özellikle insan kaynakları için büyük bir destek görevini de yerine getirmektedir. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz sistemler vasıtasıyla kurumların İK departmanları, elemanların giriş-çıkış kartını minimum sürede hazır edebilir. Personel devam kontrol sistemi ile yaptığımız entegrasyonla beraber, elemanların giriş-çıkış saatlerini kolaylıkla kayıt altına alabilirsiniz. Maaş çizelgeleri en güncel verilerle optimum süreçlerde hazırlanabilir.

E-cüzdan işleviyle giriş-çıkış kartları, yemekhane ve benzeri yerlere giriş çıkış için kullanılabilen araçlara dönüştürülebilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak tercih edilebilecek kablosuz elektronik kilit sistemleri sayesinde kablo karmaşıklığının önüne geçilebilir. Sistemleri ve kurum içindeki bölümleri birbirleriyle haberleşebilir hale getiren entegrasyon çalışmalarımız, İK yönetiminde sağladığımız verimlilik, tek noktadan farklı giriş-çıkışları kontrol edebilmeyle sağladığımız etkinlik ve kaynak tasarrufu kurulumunu gerçekleştirdiğimiz geçiş kontrol sistemlerini rakiplerinden farklı kılar.

Geçiş kontrol sistemi, mükemmel işlemesinin yanında, kurumsal kimliğinizi doğru yansıtması da önemlidir. Size uygun çözümleri hazırlarken firmanızın kurumsal kimliğine uyumlu olması adına titiz bir planlama ve çalışma gerçekleştiririz.

©2021 AMT Güvenlik Sistemleri - Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım düzenleme: BiPiksel